ישראל – אוסטרליה אמנת מס

ישראל - אוסטרליה אמנת מס

ישראל – אוסטרליה אמנת מס

היבטי מס ישראל אוסטרליה

היחסים הדיפלומטיים ביו ישראל לאוסטרליה הם חמים והדוקים עוד מראשית המדינה. אוסטרליה היא מדידותיה הגדולות של ישראל ותומכת בה בצורה מובהקת. גם יחסי המסחר והכלכלה עם אוסטרליה הדוקים, והיקף הסחר הולך וגדל והגיע בסוף העשור הקודם למיליארד דולר בשנה.

כלכלת אוסטרליה היא מהגדולות והיציבות בעולם. התמ"ג עומד על כ-1.5 טריליון דולר והתמ"ג לנפש הוא מהגבוהים בקרב המדינות המפותחות. הצמיחה בחמש השנים האחרונות עמדה על 3% בשנה בממוצע. איכות החיים באוסטרליה היא מהגבוהות בעולם. בורסת המניות מוערכת במקום 9 בגודלה מבחינת שווקי השוק, הדולר האוסטרלי נחשב למטבע יציב, ודירוג האשראי של המדינה הוא הגבוה ביותר (AAA). הכלכלה המקומית מבוססת בעיקרה על שירותים (70%). ענף התעשייה שבמרכזו הכרייה והמחצבים, נחשב לאחד מעמודי התווך המרכזיים בכלכלה האוסטרלית על אף גודלו היחסי (27%).

פעילות עסקית באוסטרליה

למשרדנו קשרים רבים באוסטרליה, הן עם רואה חשבון ועורך דין באוסטרליה, והן עם גופים נוספים לצורך פעילות עסקית. אנו מסייעים בהקמת חברה באוסטרליה, פתיחת חשבון בנק אוסטרלי, קישור לעסקים שונים אוסטרלים וסיוע לפעילות עסקית באוסטרליה.

מידע ספציפי בנושא השקעות נדל"ן באוקראינה ובמדינות נוספות ניתן למצוא באתר שלנו בעמוד בעמוד השקעות נדל"ן בחו"ל.

אמנה למניעת כפל מס בין ישראל לאוסטרליה

אמנת מס ישראל לאוסטרליה נחתמה בתאריך: 28/03/2019 ונכנסה לתוקף בתאריך 01/01/2020.

תחולת ה-MLI:

על אף שגם ישראל וגם אוסטרליה חתמו על אמנת ה-MLI בשנת 2017, ועל אף ששתיהן אשררו את האמנות בשנת 2018, ההסכם לא חל על האמנה הקיימת. זאת כיוון שהאמנה נחתמה ונכנסה לתוקף לאחר החתימה על האמנה המולטילטרלית.

לקריאת הנוסח המלא של האמנה בעברית לחצו כאן.

נוסח באנגלית ניתן למצוא כאן.

ליצירת קשר

שערי מטבע

מדינות נוספות

מאמרים פופולאריים

להתייעצות עם מומחה במסים